Hrajeme divadlo

Tipy na vylepšení

Návod na sestavení

Prkna se zadní kulisou vesnice NEROZSTŘIHÁVAT, ponechat ohyb! Vše kromě zadních kulis doporučujeme pro zvýšení pevnosti po celé ploše podlepit dalším kartonem pomocí oboustranné pásky. Při slepování použijte místo lepidla oboustrannou lepicí pásku, protože lepidlo papír nepříjemně zkroutí. Špejle přilepte malými papírovými samolepicími etiketami, které se používají např. v etiketovacích kleštích.

Pomůcky

Pravítko (řezání rovných linek, narýhování linek pro ohyby), malý zalamovací nůž (řezání rovných linek podle pravítka), kartonová podložka pro řezání, nůžky, oboustranná lepicí páska, vypsaná propiska nebo jiný tvrdý tupý předmět (narýhování linek pro ohyby), malé papírové samolepicí etikety, špejle.

návod na sestavení návod na sestavení návod na sestavení návod na sestavení návod na sestavení návod na sestavení návod na sestavení návod na sestavení návod na sestavení

Tipy, rady a návody na vylepšení

Rozšíření, doplňky ke stažení

Divadlo lze snadno doplňovat neustále novými a novými kulisami a loutkami z vlastní tvorby, s použitím našeho ROZŠÍŘENÍ nebo si je můžete stáhnout na stránce KULISY A LOUTKY KE STAŽENÍ a vytisknout.

Opona

K hotovému divadlu je možné doplnit oponu. Tu vytvoříte tak, že v nalepených bočních částech přední kulisy vyříznete otvory, protáhnete jimi tenkou tyčku a na ni navléknete oponu ze slabé látky nebo z krepového papíru. Pokud chcete divadlo vylepšit oponou, je vhodné přední kulisu zpevnit podlepením.

2010 - 2021 © regrafika • www.regrafika.cz
hrajeme-divadlo.cz