Hrajeme divadlo

Hra Je to ízy

Některé děti se učí docela rády, jiné zase docela nerady. Rodiče, kteří nemají to štěstí mít doma dítě z té první skupiny/menšiny :-), možná často přemýšlí, jak své dítě k učení namotivovat. Jak mu pomoci k tomu, aby si učivo co nejdéle zapamatoval? Tento téměř každodenní "souboj" lze trochu zjednodušit stolní hrou.

Zkuste ji... JE TO ÍZY

Je jednoduchá pomůcka pro děti a jejich rodiče, sourozence, prarodiče a ostatní příbuzné, kteří se s dětmi doma někdy učí. Zábavnou formou se žák snadno naučí učivo, které potřebuje umět na příští den do školy. Hra se odehrává ve škole během vyučovací hodiny. Je jedno, co se chcete naučit - malou nebo velkou násobilku, vyjmenovaná slova, slovní druhy, zeměpis, dějepis, přírodopis, slovíčka z angličtiny atd.

Figurky postavíte na start, do ruky vezmete sešit s potřebnou učební látkou a vyrazíte po hrací ploše. Na políčku s otazníkem se ze sešitu ptáte a na políčku se symbolem měkkého "i" spoluhráči něco zajímavého ze sešitu přečtete (cca 2-3 věty). Otázky a informace se mohou, a pro lepší efekt mají opakovat. Po cestě k cíli vás zpomalují nebo zrychlují různé zábavné překážky. Za každou správnou odpověď si jednoduše napište čárku, abyste si počet správných odpovědí nemuseli pamatovat. Vítězem se stává hráč s největším počtem správně zodpovězených otázek.

Stolní hra obsahuje figurky a hrací kostku. Hráči nejprve vystříhnou a slepí figurky. Počet figurek je na vás. Není nutné vyrábět hned všech šest. Hráče si můžete doplňovat podle potřeby až později, zatoužíte-li po jiné barvě figurky. Ideální počet hráčů pro hru jsou dva - rodič a dítě, ale může ji hrát samozřejmě i více hráčů. Nejlepší dvojice jsou dva spolužáci.

Rozměry herní plochy je 45 × 31 cm a figurka má výšku 5 cm.

jetoizy
20201216_134612.jpg 20201216_125548.jpg 20201216_134417.jpg
Téma si zvolíte sami

Učení pomocí hry
pro žáky základní školy

Pro domácí přípravu
nebo jen tak pro zábavu

Pro děti od 3 let
98,- Kč
Hru odesíláme do tří pracovních dnů.
objednat hru
2010 - 2021 © regrafika • www.regrafika.cz
hrajeme-divadlo.cz